Grecja - Travelon.pl Grecja - Travelon.pl Grecja - Travelon.pl Grecja - Travelon.pl

Grecja - Rozrywka i Zabawa

(Strony) > > > Rozrywka i Zabawa

Plaże

Na piaszczystych plażach można zażywać kąpieli słonecznej relaksując się na leżaku lub korzystać z uroków sportów wodnych. Klasyką staje się już windsurfing lub jazda na skuterze wodnym. Do wyboru jest jeszcze paragliding lub nary wodne. Na większych plażach można wypożyczyć łódkę lub rower wodny.

Nurkowanie

Grecja może się pochwalić jednym z najczystszych i najpiękniejszych mórz, które stworzone jest do nurkowania. Skorzystać można tutaj z kursu lub samodzielnego ośrodka dla miłośników nurkowania.

Wycieczki Fakultatywne

Dlaczego nie skorzystać z możliwości wycieczki do pięknej antycznej greckiej krainy? Zarówno na lądzie jak i wyspach jest tych możliwości wiele. Można taką wycieczkę zakupić wcześniej, a także bezpośrednio na miejscu.

Wyprawa Statkiem

To popularna forma wycieczek w Grecji. Jeżeli wybieramy się na niektóre wyspy, to można wybrać okrężny rejs, który pozwoli zobaczyć wiele interesujących widoków. Popularne są wycieczki do błękitnych jaskiń, w których woda ma barwę atramentu.

Aquaparki

Właściwie każda wyspa ma dzisiaj własny aquapark, a często nawet i dwa. Z pobytu w takim obiekcie najbardziej ucieszą się najmłodsi. Jest tu wiele różnych możliwości zabawy i wypoczynku, aby spędzić tu cały dzień.

Wieczorem w Grecji

Greckie promenady, to liczne tawerny, bary, dyskoteki i kawiarnie. Każda z tych placówek prześciga się w przeróżnych zniżkach dla klientów. Jednego wieczoru można spróbować karaoke, drugiego sushi w miejscowej japońskiej restauracji, a także wybrać się do jednej z wielu dyskotek. Możliwości jest tutaj wiele i jest z czego wybierać. Cudowny i romantyczny może być też samotny spacer po promenadzie, w towarzystwie szumu morza i hałasu tłumu.